Viktoria své soupeře úplně vyždímá, navíc má výborný útok a efektivní zakončovatele, chválí Švancara

Slavii už může na cestě za čtvrtým ligovým primátem v řadě zastavit pouze Plzeň, která má v současnosti stejný počet bodů a desetibodový polštář na bronzovou Spartu.

Viktoria své soupeře úplně vyždímá, navíc má výborný útok a efektivní zakončovatele, chválí Švancara

Přesně to si ohledně západočeské značky z Doosan arény, která v lize naposledy odešla poražena ještě v říjnu loňského roku (v Edenu prohrála 2:0), myslí Petr Švancara.

"Viktoria Plzeň bude patrně jediným konkurentem Slavie v boji o titul, i když nadstavba ještě může všelicos zamotat," napsal ve svém sloupku pro aktualne.cz čtyřiačtyřicetiletý expert.

Svěřenci trenéra Michala Bílka mají po čtyřiadvaceti kolech 60 bodů za 19 výher, tři remízy a dvě prohry, s tím, že společně se Slavií mají nejpevnější obranu v celé soutěži (pouhých 16 inkasovaných branek).

"Viktoria otočila zápas ve Zlíně, to se cení, hraje strašně účelně, znovu vyhrála o gól. Ale vyhrála. Obdivuju její týmový výkon. Soupeře úplně během zápasu vyždímá, dostane ho pak pod tlak, přicházejí fauly. Z toho Plzeň těží," všiml si někdejší útočník Příbrami, Brna, Slovácka či Žižkova, jehož stanovisko vyšlo na aktualne.cz.

Plzeňští mají své želízko v ohni také na čele střelecké tabulky díky Jeanu Davidu Beauguelovi. "A ještě bych připomenul, že má výborný útok, efektivní zakončovatele. Ve Zlíně to opět potvrdila, skóroval Beauguel i Chorý z penalty," uzavřel na aktualne.cz Švancara, jenž má čerstvě za sebou boxerskou exhibic proti Lukáši Konečnému.

Jurásek? Dozadu je to střídavě oblačno, ofenzivní složka je ale skvělá a časem prý bude dopředu ještě platnější...

Zdroj: aktualne.cz