Začíná oťukávání, které spustí řetězovou reakci? Spouštěčem může být odchod Salaha z Liverpoolu

Letní přestupové okno se nezadržitelně blíží, proto i síly četnost spekulací ohledně možných změn v kabinách těch nejzvučnějších adres napříč Evropou. Velký otazník se vznáší také nad setrváním egyptského kanonýra Mohameda Salaha na Anfield Road. Pokud by se rozhodl balit kufry v Liverpoolu, mohlo by to vyvolat na transferovém trhu řetězovou reakci.

Začíná oťukávání, které spustí řetězovou reakci? Spouštěčem může být odchod Salaha z Liverpoolu

Africkému útočníkovi vyprší smlouva s Reds v roce 2023 a prozatím nedošlo k jejímu prodloužení. Klub již několik nabídek učinil, ale pro samotného hráče nebyly příliš atraktivní. V případě, že ke shodě nedojde, mohl by být prodán již během léta, neboť ho Liverpool nebude chtít pouštět o rok později zdarma.

Podle informací webu Fichajes se ostrovní klub připravuje i na variantu, že se bude muset se svou hlavní palebnou silou rozloučit. V tom případě by mělo být zacíleno na argentinského legionáře Ángela Di Maríu, kterému končí platný kontrakt v Parku Princů již za pár měsíců. Nabízí se však otázka, nakolik mu může Premier League sedět, když před lety během svého angažmá v Manchesteru United zůstal daleko za očekáváním všech. Jeho jméno je spojováno také s Atlétikem Madrid, což by mohla být schůdnější varianta.

Prezident PSG Nasser Al-Khelaifi si umí představit sestavu svého týmu v další sezóně bez přítomnosti Di Maríi, ostatně i mnoho dalších jmen z Parku Princů by mohlo dostat zelenou k hledání nového zázemí. Pokud jde o argentinského legionáře, jeho nástupcem by mohl být Ousmane Dembélé, jehož vedení klubu označilo za perspektivní volbu. Na Camp Nou s jeho uvolněním mít problém určitě nebudou, neboť se jej chtěli zbavit již během letošního ledna.

Zdroj: fichajes.net