Kdyby Ronaldo na Old Trafford nebyl, tak je Manchester United někde v půlce tabulky, míní Poborský

Slovutní Rudí ďáblové z Old Trafford, kteří vybojovali svůj poslední anglický primát ještě pod Sirem Alexem Fergusonem, jsou nyní v tabulce Premier League na páté pozici s jednobodovou ztrátou na čtvrtý Arsenal.

Kdyby Ronaldo na Old Trafford nebyl, tak je Manchester United někde v půlce tabulky, míní Poborský

Kontakt s nejužší ostrovní špičkou drží podle jejich bývalého hráče Karla Poborského pouze díky osobě sedmatřicetiletého portugalského veterána Cristiana Ronalda, který se spolu s liverpoolským tandemem Sadio Mané a Diogo Jota dělí o druhé místo ve střelecké tabulce.

"Troufnu si říct, že nejen zápas s Tottenhamem, ale celá tahle sezona je o něm. Kdyby v klubu nebyl, tak je Manchester United někde v půlce tabulky," uvedl na webu sport.cz bývalý dlouholetý český reprezentant, podle nějž by bylo zajímavé sledovat, jaký by byl CR7 v případě, kdyby se věnoval individuálnímu sportu...

"Ronaldo je klíčová osoba, jeho síla a vůle rozhodnout zápas je neuvěřitelná," přidal na serveru sport.cz záložník, který v minulosti kopal za obě slavná pražská "S", ale také za Lazio nebo Benfiku.

Liverpool i Manchester City jsou podle něj mnohem dál než United. "Tam je jasně znát, co chtějí hrát, soupeře přilepí k vápnu a porazí. Takhle už se United bohužel několik sezon neprezentují. Ale mají Ronalda, který je schopný rozhodnout zápas sám," zakončil sportem.cz citovaný Poborský.

V úterý večer dorazí do divadla snů v rámci Ligy mistrů Atlético Madrid, odkud si United odvezli před časem remízový výsledek 1:1. Portugalec už pár branek madridskému celku v minulosti nasázel a určitě na to bude chtít navázat. Tím spíš, že je v této sezoně LM na šesti brankách po šesti vystoupeních.

Slavia v Linci a s ČB, Sparta v MB, Plzeň v Jablonci, Arsenal - Liverpool, Real - Barca, čtvrtfinále FA Cupu!

Zdroj: sport.cz