Supi už se slétají. Dojde v létě k rozebrání kabiny Blues evropskými dravci?

Londýnská Chelsea se dostala ne vlastní vinou do nemalých problémů. Vinou sankcí se klub zmítá v krizi, která by mohla vést k velkému letnímu odchodu. Vlna solidarity se na přestupovém trhu nekoná a supi již krouží nad Stamford Bridge, neboť větří snadný personální zisk.

Supi už se slétají. Dojde v létě k rozebrání kabiny Blues evropskými dravci?

Přestože německý stratég Thomas Tuchel se nechal slyšet, že rozhodně potápějící loď neopustí mezi prvními, jeho jméno je stále více spojováno s Manchesterem United. Ten hledá na své trenérské křeslo novou tvář a na Old Trafford by se rozhodně nebránili navázat s ním spolupráci.

Supi krouží ale i nad perspektivními tvářemi z kabiny a pokusí se využít problémů klubu. Pokud bude v létě možnost zvednout kotvy, mohla by tak učinit celá řada hráčů. Podle listu Mundo Deportivo bylo již předjednáno, že dánský obránce Andreas Christensen zamíří na Camp Nou, ale katalánský gigant lační i po dalších tvářích Chelsea.

Barcelona nyní prověřuje možnosti posílit svou útočnou lajnu, ve které by si uměla představit přítomnost Romelu Lukaka a Timo Wernera. Zatímco druhý jmenovaný byl v posledních měsících spojován s návratem do Bundesligy, rekordní podpis londýnského klubu by se mohl už po roce balit a měnit svého chlebodárce. Podle některých italských zdrojů je také jednou z možností hostování v Interu Milán.

Zdroj: mundodeportivo.com