Překvapivý návrat do Ligue 1? PSG by to nebylo, ale Mané tuto možnost nevyloučil

Cesta devětadvacetiletého senegalského útočníka Sadia Maného by mohla za pár měsíců nabrat jiný směr, přestože by si fanoušci Liverpoolu přáli, aby setrval na Anfield Road. Možnost prodloužení spolupráce tu samozřejmě stále existuje, ale vedení klubu se zatím nevyslovilo a místo toho se rojí zvěsti, že ofenziva Reds by měla být doplněna o mladou krev.

Překvapivý návrat do Ligue 1? PSG by to nebylo, ale Mané tuto možnost nevyloučil

Mané přišel na Ostrovy v roce 2014 a v barvách Southamptonu prokázal, že se dokázal na ostrovní fotbal skvěle adaptovat. I proto jej zlanařil Liverpool, který mu neváhal nabídnout pětiletý kontrakt, ze kterého poté profitovaly obě strany.

Nyní je ale nejisté, že se africký střelec dočká nabídky na prodloužení a stále častěji se spekuluje o jeho návratu do Francie, kde už má zkušenosti za FC Metz. Ještě před pár měsíci bylo jeho jméno spojováno dokonce i s PSG, ale záhy tyto informace vyšuměly jako mnoho dalších přestupových úvah.

Aktuálním obdivovatelem je Marseille, což by mohlo být pro Maného taktéž lákavou adresou, neboť se jedná o jeden z předních celků Ligue 1. „Návrat do Francie? To je velmi dobrá otázka, ale bohužel vám na ni nedokážu adekvátně odpovědět. Stále jsem pod smlouvou s Liverpoolem a nejsem zvyklý o tom takhle mluvit v médiích. Ale ve fotbale se může stát cokoliv…,“ nechal se slyšet senegalský legionář pro France Football.

Zdroj: francefootball.fr