Krejčí ukázal, že je výborný hráč, chválí důrazného mladíka kouč Sparty a přiznává, že s ním teď zachází opatrněji

Sparta by měla být v této chvíli zase o něco silnější, než tomu bylo v posledních týdnech. Může za to postupný návrat dvaadvacetiletého středopolaře Ladislava Krejčího mladšího.

Krejčí ukázal, že je výborný hráč, chválí důrazného mladíka kouč Sparty a přiznává, že s ním teď zachází opatrněji

Ten přišel proti pátému Baníku do akce v 59. minutě, kdy nahradil staršího kolegu Michala Sáčka a na ploše tak pobyl více než půl hodiny.

Pro bývalou oporu Zbrojovky Brno, která na podzim skórovala jak v předkole Ligy mistrů, tak v Evropské lize, se jednalo o teprve druhé vystoupení v sezoně Fortuna:ligy, v níž zatím nasbíral 121 odehraných minut.

V Lyonu, respektive doma proti Teplicím, by mohl dostat zase o něco větší porci minut. "Láďa už byl před měsícem a půl připraven, aby nastoupil. Vypadalo to, že by se zranění mohlo vyvíjet lépe. Bohužel se to prodloužilo o čtyři týdny," vrátil se k jeho delšímu pobytu na marodce Pavel Vrba.

"Tentokrát k tomu přistupujeme opatrněji. Možná jsem tehdy měl být trpělivější. Když v neděli v Ostravě nastoupil, ukázal, že je výborný hráč," pochválil svého svěřence Vrba, jehož vyjádření nabídly stránky sparta.cz.

Za nasazení Dočkala si stojím, je to moje rozhodnutí, k jeho výkonu se nechci vyjadřovat, říká po remíze s Baníkem Vrba

Zdroj: sparta.cz