Ofenzivně byl nejlepším hráčem Sparty Hložek. Předvedl spoustu průnikových akcí, dynamiky a rychlosti

Dvanáctinásobný mistr Česka z Letné si proti Mladé Boleslavi připsal čtvrtou ligovou výhru v řadě, o což se ve třetí minutě nastaveného času postaral devatenáctiletý reprezentant Adam Hložek.

Ofenzivně byl nejlepším hráčem Sparty Hložek. Předvedl spoustu průnikových akcí, dynamiky a rychlosti

Pro aktuálně nejdražší součástku letenského "S" šlo o čtvrtou trefu v právě probíhající ligové sezoně a první přesný zásah od 21. srpna, kdy se prosadil proti východočeským Votrokům.

V nejvyšší české soutěže tak rozvlnil síť po více než dvou měsících. Jak se jeho výkon líbil Pavlu Vrbovi? "Hložek byl náš nejlepší hráč do ofenzivy. Předvedl spoustu průnikových akcí, dynamiky a rychlosti. V předfinální fázi mohl dát třeba někdy nahrávku dřív a mohl být v té situaci přesnější, ale Adam byl do ofenzivy náš nejlepší hráč," zopakoval na sparta.cz sedmapadesátiletý odborník.

Letenští se jinak ve 12. kole kapku trápiĺi a opět nevyužili Ladislava Krejčího mladšího, s tím, že po celý duel zůstal přikován k lavičce také Michal Sáček. "My jsme teď měli zápasů víc, tak jsme do toho zasahovali. Chtěli jsme pošetřit Sáčka. Ve čtvrtek odehrál velice těžké utkání. Čeká nás zase blok pohár, liga. Láďa Krejčí se necítil stoprocentně fit, tak jsme nešli do rizika. To jsou věci, které nás brzdí. Láďa Krejčí i Sáček patří do užšího kádru, mohli tedy v zápase být," uzavřel na sparta.cz kouč se zkušenostmi z Ruska a Bulharska, který uvedl, že kdyby byli jeho svěřenci přesnější a trpělivější, že vše mohlo probíhat ve větší pohodě a neměl problém přiznat, že v závěru měl více štěstí právě jeho tým.

Zdroj: sparta.cz