Expres Minčev? Ve Spartě to takoví útočníci nikdy neměli jednoduché, upozorňuje Hašek

Současný útok Sparty, který pomáhají táhnout mladí rychlíci Martin Minčev a Adam Hložek, kvituje i bývalý letenský kouč Martin Hašek.

Expres Minčev? Ve Spartě to takoví útočníci nikdy neměli jednoduché, upozorňuje Hašek

V poslední době začíná pořádně vystrkovat růžky zejména dvacetiletý Bulhar, jenž to měl první rok na Letné hodně těžké, ale v poslední době na něj Pavel Vrba sází a on mu to oplácí produktivitou...

"Takové typy mám moc rád, patří do moderního fotbalu. Rychlost neoblafneš," pronesl na stránkách Deníku Sport bývalý trenér Pardubic, Vlašimi či Bohemians 1905, které opustil přesně před dvěma lety a od té doby je bez klubové příslušnosti.

Konkuret Drchala, Juliše či Pulkraba ale ještě podle něj zcela vyhráno nemá. "Ve Spartě to ale takoví útočníci nikdy neměli jednoduché,“ přidal na serveru isport.blesk.cz otec současného záložníka tureckého Erzurumsporu.

A co nejproduktivnější hráč minulého ročníku Fortuna:ligy, který ale v této sezoně až taková čísla nemá? "Má vynikající předfinální a finální přihrávku. Vyzrál, není to cvrnk, jako když jde Menšík do lesa a spadnou mu na nos tři oříšky,“ uzavřel na iSport.cz Hašek.

Úřadujícímu domácímu vicemistrovi hodil gólový příspěvek od některé z nich již ve čtvrtek večer proti silnému Lyonu.

Slavia v Haifě a v Budějovicích, Sparta s Lyonem a s Boleslaví, Barca - Real, United - Liverpool, Inter - Juventus

Zdroj: isport.blesk.cz