Coutinho bude jednoznačně nejlepším hráčem v Německu, je si jistý srbský talent z Liverpoolu

Brazilský záložník Philippe Coutinho už dorazil do Mnichova ke zdravotní prohlídce a jeho hostování v Bayernu by mělo být zpečetěno během několika dnů. Španělská média zveřejnila údajně podrobnosti smlouvy o hostování, podle níž má Bayern stát roční hostování Coutinha z Barcelony 12 milionů eur.

Coutinho bude jednoznačně nejlepším hráčem v Německu, je si jistý srbský talent z Liverpoolu

A ve smlouvě je údajně i volitelná opce ve výši 120 milionů eur, což je částka, za kterou Coutinho do Barcelony v lednu 2018 z Liverpoolu přišel. Německý deník Bild přinesl o příchodu megahvězdy rozhovor s jedním z největších talentů bundesligy, srbským záložníkem Markem Grujičem, který je z Liverpoolu na hostování v Hertě Berlín.

„Je to obrovská věc pro celou bundesligu, už jen sledovat tohoto hráče. Když jsem byl ještě v Liverpoolu, tak jsem si užíval každou tréninkovou jednotku s ním. Bude jednoznačně nejlepším hráčem v celém Německu,“ prozradil Grujič deníku Bild.Čtyřiadvacet

Třiadvacetiletý záložník Grujič je odchovancem CZ Bělehrad a do Liverpoolu přestoupil v lednu 2016 za 5 milionů liber. Pozornost na sebe upoutal především na Mistrovství světa do 20 let v roce 2015, které Srbové opanovali. Grujič se s Coutinhem v Liverpoolu potkával především v sezóně 2016/17, další ročníky už totiž strávil po hostováních - nejdřív v Cardiff City a od léta 2018 právě v berlínské Hertě.