V zápase s Plzní se zkusíme odpíchnout ode dna, říká teplický Vondrášek

Teplice přivítají v sobotu v 19:00 Viktorii Plzeň, jejíž hráči mohou být unavení po čtvrteční odvetě 3. předkola Evropské ligy s Royalem Antverpy, který šel do prodloužení. Plzeň i přes výhru 2:1 nepostoupila a s evropským pohárům musela říct hořeké "Na shledanou". Teplice mají Plzeň dobře nastudovanou a pro klubový web se před zápasem vyjadřoval obránce Sklářů Tomáš Vondrášek.

V zápase s Plzní se zkusíme odpíchnout ode dna, říká teplický Vondrášek

„Nebudeme panikařit. Věřím, že máme kvalitu na to, abychom se dotáhli tam, kde chceme být. Zkusíme se tam odpíchnout už v neděli s Plzní,“ narážel Vondrášek na špatnou formu Teplic z poslední doby. Teplice si během prvních čtyř zápasů leotšního ročníku Fortuna ligy připsaly čtyři body. Zápas s Mladou Boleslaví byl odležen z důvodu pozdního návratu Středočechů ze zápasu Evropské ligy.

„Každý zápas v lize je hrozně vyrovnaný, lehkého soupeře není. Sice nás teď čeká Plzeň, silný tým, ale my hrajeme doma. Chceme být doma nepříjemní s každým. Pak jedeme do Olomouce, kdy to bude znovu těžké. Musíme se na to dobře připravit,“ dodal Vondrášek.

Po zápase s Plzní budou Teplice, jak bylo výše zmíněno, zajíždět v rámci předehrávky 7. kola Fortuna ligy příští pátek do Olomouce, což je pro Teplice nepříjemný soupeř. Naposledy zvítězili Severočeši nad Olomoucí v březnu 2014, a to na vlastním hřišti.