Zlín se konečně odlepil ze sestupových příček, Teplice porazil po dramatickém závěru

V pátek Fortuna Liga měla na svém programu pouze jediné utkání předehrávky, do trápícího se Zlína zamířily po výhře v Ostravě před dvěma týdny Teplice. 

Zlín se konečně odlepil ze sestupových příček, Teplice porazil po dramatickém závěru

Zlínu se letos vůbec nedaří, vyhrál jediné utkání a oproti tomu tři prohrál, naposledy před týdnem na Slovácku. Proti Teplicím tak Ševci nutně potřebovali bodovat a to se konečně povedlo. Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, Zlínští si ale ke konci pravděpodobně uvědomili, že jim bod nestačí a udeřili. Autorem branky v 87. minutě byl žolík Janetzký. Zlín si tak po prohře v derby na Slovácku spravil chuť a doma porazil Teplice 1:0.

Zlín se tak během jednoho zápasu posunul z 15. místa v tabulce na osmou příčku, to se ale během víkendu může ještě mockrát změnit. 

Fortuna liga, 5. kolo:

Zlín - Teplice 1:0 (0:0)

Branka: 87. Janetzký
Žluté karty: 
45. Nečas, 81. Hlinka – 30. Vondrášek, 43. Mareš, 53. Shejbal 
Domácí: Dostál – Hlinka, Buchta, Azackij – Fantiš, Jiráček, Nečas (64. Janetzký), Mašek (90. Železník), Podio (81. Slaměna) – Džafić, Poznar, trenér: Csaplár
Hosté: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, P. Mareš – Žitný, Ljevaković (68. Trubač), Kodeš (88. Čmovš), Moulis (46. Kučera) – Hora, J. Mareš, trenér: Hejkal
Diváci: 3 200
Rozhodčí: Ginzel – Kotík, Batík