Coutinho má Liverpool stále v srdci, přiznává hráčův agent. Co tím ale naznačuje?

Budoucnost Philippe Coutinha v Barceloně stále nejistá. Některá média hovoří o tom, že brazilský ofenzivní hráč na Camp Nou setrvá, převažuje ovšem názor, že Coutinho z Barcelony odejde. Nejasno kam.

Coutinho má Liverpool stále v srdci, přiznává hráčův agent. Co tím ale naznačuje?

Brazilský reprezentant nicméně odehrál za Barcelonu pouze sezónu a půl. Na Camp Nou se přestěhoval v lednu 2018, v obou sezónách vyhrál La Ligu, nezískal však ani jednou Ligu mistrů. Právě proto do Španělska přestupoval, paradoxně ale za ono období byl v milionářské soutěži úspěšnější Liverpool, jeho bývalý zaměstnavatel.

Ten letos celou soutěž vyhrál a v semifinále vyřadil Barcelonu i přesto, že Katalánci doma zvítězili 0:3. Reds dvojzápas otočili, zvítězili na Anfieldu 4:0 a v madridském finále porazili Tottenham 2:0. Barcelona letos navíc přivedla Antoine Griezmanna, blízko je i příchod Neymara a pro Coutinha tak v kádru španělského mistra není jaksi místo.

Hovoří se, že o něj stojí Paris Saint-Germain nebo Juventus, nejintenzivnější zájem je však z Premier League. O Coutinha stojí Manchester United, Manchester City nebo Chelsea. Jeho návrat prý nevyloučil ani Jürgen Klopp. S angažmá v Premier League mimo Liverpool by ale sám hráč mohl mít problém.

"Coutinho má Liverpool v srdci. Bylo by pro něj těžké hrát za rivala tohoto klubu," prozrazuje fotbalistův agent. Naznačuje tím možná i to, že by brazilská superstar ráda znovu oblékala barvy Liverpoolu. Jürgen Klopp mu nicméně před jeho odchodem sdělil: "Odejdi do Barcelony a budeš jedním z mnoha. Tady bys mohl být legendou." 

Situace by však měla být vyřešena brzy. Záležet bude i na tom, zda skutečně přijde Neymar.