Lukaku definitivně opustil Manchester. Žádná ztráta, vždyť má sto kilo, raduje se legenda United

Jedna velká sága je u konce. Romelu Lukaku už definitivně není hráčem Manchesteru United, za nemalý peníz jej do svého týmu přivedl Antonio Conte, šéf lavičky Interu Milán, a udělal z něj nejdražší posilu v historii klubu. Na Old Trafford však nikdo nesmutní.

Lukaku definitivně opustil Manchester. Žádná ztráta, vždyť má sto kilo, raduje se legenda United

Lukaku stál Rudé ďábly přibližně stejnou částku, jako za kterou jej klub nyní prodává do Itálie. Z hlediska finančního to tak žádná ztráta nebude. Jako hráč ale Manchesteru chybět může, ačkoliv si to málokdo dokáže přiznat. Nevedlo se mu nejhůř, ačkoliv byl často kritizován, a střílel i docela dost branek. Rudí ďáblové jsou ale rádi, že už Lukaku neni jejich hráčem.

A to i přesto, že ještě před pár týdny kouč Solskjaer stál o to, aby v týmu zůstal. Nestalo se tak. Stál o něj i Juventus a Neapol, Lukaku si ale zvolil Inter, kde se tak těší na jeho góly. Po osmi letech tak opouští Premier League, kde kromě červeného dresu United oblékal ten Chelsea, West Bromwiche Albion a Evertonu, kde se mu dařilo nejvíce.

Z jeho odchodu se raduje i Gary Neville, legendární bek a kapitán Manchesteru United, kterého není třeba dlouho představovat. Ten nebyl spokojen ani s výkony belgické hvězdy, více mu však vadí hráčův arogantní přístup, ale třeba i to, že za dva roky na Old Trafford přibral několik kilo na váze a bohužel pro něj se jedná o tuk, nikoliv o svaly. 

"V Interu se mu určitě bude dařit, ale jeho neprofesionalita je příšerná. Přiznal se, že přibral, vždyť už má přes sto kilo!" Vadí Garymu Nevillovi. A málokdo má mezi fanoušky a zaměstnanci Manchesteru United takový respekt jako právě on...