Pochybení De Ligta proti Interu žehlil Ronaldo, Manchester City si v Hong Kongu otevřel střelnici

Turínští Bianconeri za sebou mají druhý duel na International Champions Cupu. Po těsné prohře s Tottenham Hotspur se v čínském Nankingu utkali s Interem Milán, který po remízovém výsledku přetlačili na pokutové kopy.

V normální hrací době padly jen dvě branky - v desáté minutě si vstřelil vlastní gól Matthijs De Ligt, jenž byl premiérově v základní sestavě Juve a v osmašedesáté minutě vyrovnával Cristiano Ronaldo.

Úřadující šampioni Serie A nakonec triumfovali na penalty 4:3. Zatímco Joao Cancelo, Cristiano Ronaldo, Emre Can a Demiral byli úspěšní, Bernardeschi a Rabiot nikoliv. Za Nerazzurri však nepřekonali Buffona, který byl na ploše od druhé půle, Ranocchia, Longo ani Borja Valero.

Zatímco nový stratég turínského obra Sarri udělal za celý zápas jen šest změn, nový kormidelník milánského giganta Conte sáhl hned k devíti změnám.

To mistr Premier League Manchester City, jenž před pár dny podlehl na penalty Wolverhamptonu Wanderes, v Hong Kongu tolik práce neměl a tamní celek Kitchee přestřílel poměrem 6:1.

V dresu favorizovaných Citizens byl nejvíce vidět autor dvou tref Leroy Sané, po jedné brance pak přidali David Silva, Raheem Sterling, Nabli Zoubdi a Iker Pozo. Příště - již v sobotu - čeká na tým Josepa Guardioly mužstvo Yokohama Marinos.