Nováček Premier League zbrojí a zbrojí. Devátou posilou léta je Egypťan, po němž toužila Slavia

V Premier League opět figurující birminghamský celek z Villa Parku přivedl k tomuto datu osm nových tváří El Ghazyho, Jotu, Haouse, Targetta, Konsu, Engelse, Tyrone Mingse a Wesleyho.

Nováček Premier League zbrojí a zbrojí. Devátou posilou léta je Egypťan, po němž toužila Slavia

Devátou posilou letošního horkého léta se stal egyptský reprezentant Mahmout Trézéguet, jenž byl nedávno vidět na Africkém poháru národů.

Čtyřiadvacetiletý borec dorazil na ostrovy z turecké Kasimpasy za údajných 10 milionů eur a bonusových deset procent z případného dalšího prodeje.

Hráč, kolem něhož loni v létě velmi výrazně kroužila také Slavia, jejíž představitelé se se svým někdejším cílem i několikrát sešli, bude mít v Aton Ville i svého krajana Ahmeda Elmohamadyho.

"Je to můj kapitán z národního mužstva a vždy mi o Aston Ville říká, jak skvělý je to klub a jak bych tu byl spokojený. Tak jsem tady," pronesl webem eurofotbal.cz citovaný Trézéguet, jenž se v novém prostředí upsal na čtyři sezony do léta 2023.

Manažerem Smithem vedená Aston Villa, jež už do posil investovala okolo 115 milionů eur, zatím v přípravě pouze vítězí - Minnesotu United přehrála 3:0 a 1:0 udolala také Shrewsbury Town. Další klání proti Walsallu již čeká již ve středu večer. Bude už u toho alespoň na chvíli i čerstvě příchozí Egypťan?