Koho všechno zařadil Suchopárek do finálního výběru, který zkusí zazářit na ME do 19 let v Arménii?

Česká devatenáctka absolvovala krátké soustředění v Horním Bezděkově a již ve čtvrtek 11. července odcestuje na evropský šampionát do Arménie.

Koho všechno zařadil Suchopárek do finálního výběru, který zkusí zazářit na ME do 19 let v Arménii?

Na soustředění absolvoval výběr trenéra Jana Suchopárka přípravný duel s rezervou Viktorie Plzeň, která ho porazila 2:0. Kabina z toho však žádnou tragédii nedělala...

"Výsledkově to sice nevyšlo, ale nesmíme dávat hlavu dolů, pořád to byla stále příprava. Nyní se musíme, co nejlépe připravit na první zápas s Francií. To je náš nejdůležitější nejbližší cíl," burcoval kapitán David Heidenreich z Atalanty Bergamo.

Mezi dalšími krajánky, jimž neunikla finální nominace, jsou ofenzivně laděný Vadil Kušej z Dynama Drážďany, obránce Leicesteru City Lukáš Hušek či gólman Manchesteru United Matěj Kovář.

A jaký bude program skupiny? Na Francii jdou Češi v pondělí 15. července od 19:00, Norsko vyzvou ve čtvrtek 18. července od 16:45 a s Irskem se utkají v neděli 21. července od 19:00.

Nominace na mistrovství Evropy U19 v Arménii

  • Brankáři: Matěj Kovář, Jan Vyklický.
  • Obránci: Daniel Finěk, Michal Fukala, David Heidenreich, Lukáš Hušek, Zbyněk Konopásek, Václav Míka, David Zima.
  • Záložníci: Michael Hönig, Filip Kaloč, Michal Kohút, David Macháček, Jakub Selnar, Patrik Slaměna, Tomáš Solil, Tomáš Zlatohlávek.
  • Útočníci: Tomáš Kepl, Vasil Kušej, David Píchal.