Aktuální politika Rudých ďáblů na hráčském trhu: Proč zatím neodešel Lukaku a kolik nabízejí za Maguirea?

Manchester United s velkou nelibostí vnímá fakt, že na Ostrovech již delší dobu nevládne. Touha vrátit se na vrchol je obrovská. Je zřejmé, že během léta dojde na Old Trafford k celé řadě změn, proto se kolem tohoto tradičního anglického klubu rojí celá řada spekulací. O čem se v táboře Rudých ďáblů šušká aktuálně?

Aktuální politika Rudých ďáblů na hráčském trhu: Proč zatím neodešel Lukaku a kolik nabízejí za Maguirea?

3) Paul Pogba

O odchodu tohoto francouzského záložníka se toho napsalo již hodně. On sám se již také vyjádřil, že je čas na změnu. Podle jeho slov by byla nejlepší varianta přesun do Španělska, kde po něm pokukuje Real Madrid, ale zájemců je více. Podle listu The Times je ve hře i návrat do Juventusu, kde svou hvězdnou kariéru nastartoval. Vedení turínského gigantu je ochotno za jeho uvolnění zaplatit 120 milionů liber.

2) Romelu Lukaku

Belgický útočník by rád změnil klubové barvy. Rudí ďáblové jej také označili za nepotřebného, ale nehodlají jej pustit jen tak. Z bohatého odstupného by rádi realizovali nákup nějaké nové ofenzivní hvězdy. Největším zájemcem o jeho schopnosti je Inter Milán, který však nechce platit v hotovosti sumu 75 milionů liber. Nabízí hráčskou výměnu, ale Manchester United příliš neslyší na to, že by na Old Trafford přišli Icardi a Nainggolan.

1) Harry Maguire

Defenziva Manchesteru United potřebuje nové tváře. Vedení klubu si vyhlédlo anglického reprezentanta, ve kterém vidí velký potenciál. Problém je ale v tom, že jej Leicester City prodávat příliš nechce. Nabídka o síle 70 milionů liber byla odmítnuta, ale chystá se nová, která bude ještě o 20 milionů vyšší. Na tu už by mohly Lišky slyšet, přestože s ním stále počítají pro novou sezónu. Bude zajímavé sledovat, jak se tato sága nakonec uzavře.