Mourinho se vznáší: Dokonce se mi líbí i přístup chlapců, kteří se na trávník ani nedostali

V kalendářním roce 2017 dokázali Rudí dáblové z Old Trafford udržet čisté konto již třináctkrát což se žádnému jinému klubu z Premier League nepovedlo.

Mourinho se vznáší: Dokonce se mi líbí i přístup chlapců, kteří se na trávník ani nedostali

Velmi pěkný start zaznaenal Manchester United i do nové sezony - West Hamu United i Swansea City nasázel shodně čtyři branky. José Mourinho však euforii na severu Anglie krotí...

"Také loni jsme měli po dvou zápasech šest bodů. A kolikátí jsme skončili? Šestí... Takový zdařilý úvod ještě nic neznamená. Pro mě je mnohem důležitější, že hrajeme dobře," upozornil "Special One", jehož slova vyšla na sport.cz.

Dvacetinásobný šampion Anglie se stává opět expertem na závěry utkání. Zatímco londýnským Kladivářům nasázel v poslední desetiminutovce dvě branky, velšským Labutím dokonce tři.

eFotbal.cz na Instagramu

"Prosadili jsme se v závěru, protože soupeř prohrával a snažil se dostat k míči. Na lavičce jsem však byl klidný, zápas jsme měli pod kontrolou. Náš tým si věří. V obou duelech jsme po prvním poločase vedli 1:0 a druhé dějství nezačali způsobem, že bychom měli vyhrát a udržet čisté konto. Přesto jsme oba zápasy zvládli a v obou případech dominovali v držení míče a vytvořili si množství šancí," liboval si někdejší stratég Chelsea, Porta, Interu či Realu Madrid, jehož vyjádření vyšlo na sport.cz.

A známého Portugalce netěší pouze jeho vyvolení, ale také hráči, kteří na pořádnou šanci teprve čekají. "V obou zápasech střídající hráči vnesli na hřiště čerstvý vítr. Líbí se mi přístup dokonce i chlapců, kteří se na trávník ani nedostali," uzavřel nadřízený Baillyho, Lukaka, Pogby a spol.

Už na tebe čekáme, vzkázal Zlatanovi rudý ďábel Bailly