Už na tebe čekáme, vzkázal Zlatanovi rudý ďábel Bailly

Třiadvacetiletý bek z Pobřeží slonoviny Eric Bailly by byl rád, aby Zlatan Ibrahimovič pokračoval v divadle snů, čili v Manchesteru United.

Už na tebe čekáme, vzkázal Zlatanovi rudý ďábel Bailly

Defenzivně laděný svěřenec Josého Mourinha, který zaznamenal proti Swansea City první branku v trikotu Rudých ďáblů po sedmadvaceti startech, byl šťastný, když viděl, jak švédský kanonýr pokročil v rehabilitaci po zranění kolena.

"Doufám, že už si skoro připraven na návrat. Zlatane, čekám na tebe," vzkázal střelci zadák s minulostí ve Villarrealua Espanyolu Barcelona.

Pětatřicetiletý veterán "Ibra", jenž byl v dubnu operován, má být blízko návratu na hřiště. Na Instagramu se pochlubil karatistickým tréninkem.

eFotbal.cz na Instagramu

V současné době je z něj volný hráč. Má se za to, že mu vedení United nabídne v příštích týdnech novou smlouvu do konce sezony.

Dvacetinásobný mistr země vstoupil do nové sezony Premier League výtečně i bez nejlepšího střelce z minulé sezony. Po dvou duelech má na kontě dva triufmy s báječným skóre 8:0. Nová posila Romelu Lukaku se činí - v novém působišti nasbíral již tři trefy a vládne střelecké tabulce.

P.S.: Podle ESPN sice podepíše smlouvu ještě do konce tohoto týdne, do zápasů však zasáhne až v příštím roce.

Měl z něj být nový Zidane. Teď končí v Turecku...