Do dlouhé řady na gólového Guirassyho v životní formě se nově postavil také Manchester United

Slovutný Manchester United se nově zařadil mezi mnoho klubů, které touží podepsat smlouvu s ostříleným útočníkem bundesligového Stuttgartu Serhou Guirassym, u nějž svítí na transfermarkt.com tržní hodnota 40 milionů eur.

Do dlouhé řady na gólového Guirassyho v životní formě se nově postavil také Manchester United
Manchester United nebude bránit Rashfordovi v odchodu. Požaduje za něj astronomických 100 milionů liber

Osmadvacetiletý ofenzivní hráč s historií v Rennes, Amines i Auxerre se zdá být na vrcholu své kariéry a v tomto soutěžním ročníku předvádí regulérní gólové hody.

Pětadvacet startů v sezoně se mu totiž podařilo přetavit ve 27 přesných zásahů a pakliže by v lize odehrál úplně všechno, vedoucího muže střeleckého pořadí Harryho Kanea, který má na něj náskok sedmi tref, by nepochybně proháněl mnohem více.

Podle německého deníku Sport si sportovní úsek "Rudých ďáblů" vyhlédl Guirassyho jakožto další útočnou alternaci k mladému Rasmusi Höjlundovi.

NÁVRAT DO PREMIER LEAGUE? MOURINHOVI SE RÝSUJÍ VRÁTKA, JAK SE PŘESUNOUT DO LONDÝNA. V POZORU JSOU SOUČEK S COUFALEM

Dánský reprezentant ve své premiérové sezoně v nejvyšší anglické soutěži i přes slabší rozjezd obstál, ale je jediným ryzím útočníkem United, který je fit.

Guinejský reprezentant by však nebyl zrovna levný, protože si chce Stuttgart svou hlavní gólovou hrozbu udržet. Tím spíš, že se stále pere o druhou pozici a může si vybojovat místenku v prestižní Lize mistrů.

V porovnání s hráči jako Victor Osimhen nebo Ivan Toney však může být považován za o něco dostupnější variantu.

Souček myslí na léta po kariéře už teď. Pokud neudělá nějakou botu, zabezpečí se do konce života, tvrdí expert