Bayern chystá senzační návrat! Bavorský gigant si vyhlédl nového trenéra u německé reprezentace. Zidane má smůlu

Slavný Bayern Mnichov osnuje velký comeback. Novým koučem slavného bavorského klubu by se totiž mohl stát současný trenér německého národního týmu. Deník Bild tvrdí, že by se známý lodivod návratu nebránil a dokonce už jednal s vedením Bayernu.

Bayern chystá senzační návrat! Bavorský gigant si vyhlédl nového trenéra u německé reprezentace. Zidane má smůlu

Třiatřicetinásobný německý šampion hledá náhradu za Thomase Tuchela, který z klubu po nepříliš povedené probíhající sezoně odejde. Tuchel vede Bayern od loňského března, kdy přišel právě místo Nagelsmanna.

Bayern původně chtěl jako Tuchelova nástupce přivést Xabiho Alonsa, ten však v pátek oznámil, že zůstává v Leverkusenu. S Bayerem, kde působí i trojice českých reprezentantů Patrik Schick, Adam Hložek a Matěj Kovář, vede bundesligu o deset bodů před obhájcem titulu z Mnichova.

Nagelsmann má u německé reprezentace smlouvu do letního mistrovství Evropy a svaz by ji s ním rád prodloužil, dohodu ale zatím neuzavřeli. Šestatřicetiletý kouč už dříve prohlásil, že chce mít o budoucnosti jasno ještě před turnajem.

Kromě Nagelsmanna má Bayern podle médií na seznamu Tuchelových nástupců také trenéra Brightonu Roberta De Zerbiho, Unaie Emeryho z Aston Villy, kouče rakouské reprezentace Ralfa Rangnicka a Zinédina Zidana. Pokud ale klapnou námluvy s Nagelsmannem, budou mít všichni zmiňovaní smůlu.