Vyženou Mbappé s Endrickem Rodryga z Madridu do Manchesteru? United mapují Brazilcovu situaci v Realu

Manchester United, který nyní v Premier League uzavírá první šestku, průběžně vyhodnocuje Rodrygovu situaci v Realu Madrid.

Vyženou Mbappé s Endrickem Rodryga z Madridu do Manchesteru? United mapují Brazilcovu situaci v Realu

Důvodem je skutečnost, že "Rudí ďáblové" na trhu pátrají po univerzálním forvardovi, jenž by mohl na Old Trafford nastupovat napříč celou útočnou linií.

Byť má Rodrygo ve španělské metropoli, jejíž součástí je již od roku 2019, slušná čísla, očekává se, že by mohl být v hlavním přestupovém okně nabídnut k prodeji.

Lobotka je v Neapoli spokojený, Xaviho slova o tom, že by si ho dokázal představit v Barceloně, mu ale lichotí

Na San Bernabéu totiž míří nejen Endrick, ale i Kylian Mbappé, jenž by se měl k Realu připojit jako volný hráč po vypršení pohádkového kontraktu v Paris Saint-Germain.

Podle španělského Sportu je Rodrygo tím, kdo by jim mohl uvolnit místo a nejúspěšnější klub v historii Ligy mistrů by zároveň jeho prodejem získal nemalé finanční prostředky.

Dvacetinásobný šampion anglické ligy, který čeká na primát již od finální sezony Sira Alexe Fergusona, má být připraven podat nabídku. Na svůj brazilský cíl s historií v Santosu si však bude muset možná připravit až 100 milionů eur.

Rodrygo v sezoně 2023/2024:

41 startů
2933 odehraných minut
13 gólů
8 asistencí