Legenda Chelsea radí majiteli klubu: Už žádné mladíky, chce to zkušenost. Posily vidí v Realu Madrid

Bývalý hráč Chelsea Joe Cole vyzval spolumajitele Todda Boehlyho, aby podepsal zkušené hráče za nižší cenu. Vzhledem k nízkému věkovému průměru týmu Blues se Cole domnívá, že právě staří hráči mohou být tím, co potřebují. "Kdybych radil představenstvu (Chelsea), řekl bych, že jsme koupili spoustu mladých hráčů a utratili za ně spoustu peněz," řekl Cole pro talkSPORT. 


Legenda Chelsea radí majiteli klubu: Už žádné mladíky, chce to zkušenost. Posily vidí v Realu Madrid

"Všichni se zlepšují, skvělé, zlepšujeme se.Ale v příštích letech bych investoval do kvalitních a zkušených hráčů? Nemusí hrát každý zápas, ale mohou pomoci," myslí si bývalý anglický reprezentant.

Odchovanec West Hamu věří, že veteráni z Realu Madrid Toni Kroos a Luka Modrič by mohli odvést skvělou práci na základě ročních smluv. "Chtěl bych přivést několik zkušených hráčů, kteří udávají tón. Napadá mě třeba Luka Modrič."

BOEHLY POKRAČUJE V UTRÁCENÍ. PŘEKONÁ CHELSEA BRITSKÝ REKORD ZA ČTRNÁCTILETÉHO MHEUKU?

Podle Colea by se měl klub pokusit takové hráče zlanařit. "Chce přijít a hrát v Premier League ještě jeden rok? V Realu Madrid se mu stále daří. Všichni vidí, jak moc pomohl Eduardu Camavingovi. Zlepšili se i AureliénTchouameni a Federico Valverde. Měl na ně jako na hráče obrovský vliv."

To samé prý platí o Toni Kroosovi. "Je mu 34 let. Proč ho neoslovit, zda by si nechtěl ještě zkusit i Premier League? Přišel by a pomohl by mladým hráčům Blues."

"Ale jsou to jen jména, která mě napadla z hlavy. Nevím, jaká je u nich situace," dodal Cole. 

NETRADIČNÍ TAH SLAVNÉHO KLUBU. CHELSEA KUPUJE POSILU NA LAVIČKU, ZA SPECIALISTU DÁ 29 MILIONŮ