Tohle by mohlo zajímat budoucího sportovního ředitele Liverpoolu. Hancko sleduje dění na Anfieldu už 20 let

Defenzivní univerzál Dávid Hancko z Feyenoordu Rotterdam dokázal v anketě o nejlepšího slovenského hráče sezony povyskočit o dvě příčky na stříbrnou pozici. V žebříčku, který mapuje předešlý rok 2023, se musel sklonit pouze před neapolským Stanislavem Lobotkou.

Tohle by mohlo zajímat budoucího sportovního ředitele Liverpoolu. Hancko sleduje dění na Anfieldu už 20 let

Exsparťan, jenž patří mezi nejrespektovanější hráče soudobé Eredivisie, kterou v loňském roce vyhrál, tvrdí, že je úspěšný i díky své partnerce Kristýně Plíškové, s níž má syna Adama.

"Obětovala svou kariéru, přestěhovala se se mnou z Prahy, ve které prožila mnoho let, do Rotterdamu a dělá mi skvělé zázemí. Od té doby, co jsem s ní, jde moje kariéra nahoru. Je to i díky ní a velmi si toho vážím," citoval web sport.aktuality.sk slova šestadvacetiletého obránce.

V Anglii se řeší trenérské křeslo na Stamford Bridge. Kterých pět jmen by mohlo nahradit Pochettina?

I když na má na rotterdamském stadionu De Kuip dlouhodobou smlouvu až do 30. června 2028, v zimním přestupovém období byl spojován s návratem do TOP 5 evropských lig.

V rámci renomované Premier League bylo jméno bývalého fotbalisty Žiliny i Fiorentiny zmíněno v souvislosti s Newcastlem United či Liverpoolem. Podobné by to mohlo být také v hlavním přestupovém okně v létě.

Leverkusen bez Hložka? V Německu se spekuluje o jeho budoucnosti, rozhodovat může příchod jednoho z reprezentantů

Ostrovy by ho samo sebou lákaly a pokud by vyšlo právě u řeky Mersey sídlící město Beatles, byl by to náramný bonus. Zahraničním klubem jeho srdce je totiž právě momentálně druhý celek anglické ligy.

"Asi nejvíc sleduji Premier League, takže to by bylo takovým mým snem. A klub? I když byl mým vzorem vždy David Beckham, nejvíc mě to táhlo k Liverpoolu," informoval.

Odchod ze Slavie? Prý jsem na ni neměl hlavu, ale s tím nesouhlasím, tvrdí Alijagič a věří v návrat do Edenu

Letošního čtvrtfinalistu Evropské ligy, který v osmifinále s velkým přehledem vyřadil jeho bývalého zaměstnavatele z Letné, Hancko sleduje již téměř dvě dekády a má pro něj slabost.

"Začalo to istanbulským finále Ligy mistrů z roku 2005, které jsem se svolením rodičů mohl sledovat až do konce a nemusel jít spát, ani když bylo prodloužení. A pak přišel i Martin Škrtel. Od té doby jsem v Premier League nejvíce fandil Liverpoolu," přiznal Hancko.

Ze zázemí Midtjyllandu jsem byl vykulený, říká Gabriel. Nominace od Haška ho překvapila. Euro? Je tu Vláďa Coufal

Byť už nebude v Liverpoolu pracovat Jürgen Klopp, nový sportovní ředitel LFC, kterým se v červnu stane čtyřiačtyřicetiletý skotský odborník Richard Hughes, by mohl mít pro budoucího trenérského vůdce Reds před startem nového ročníku 2024/2025 pořádně žhavý tip.

"Na Anfieldu jsem byl jednou na zápase, ale zatím není nic a tím, že jsem podepsal novou smlouvu, to nebude tak jednoduché. Netajím se ale tím, že kdyby něco přišlo a dávalo by nám to smysl, jako dával smysl přestup ze Sparty do Feyenoordu, tak proč ne," uzavřel.

Maguire konečně může odejít do Londýna. Rudí ďáblové jej využijí k získání vysněného středopolaře

Bývalou profesionální tenistku, jejíž sestru Karolínu jde najít v žebříčku WTA na 46. místě, by při naplnění tohoto scénáře čekalo s jejím milovaným partnerem další stěhování po dvou letech.