Coufal má za sebou příjemné povídání s Haškem: Je velký sympaťák, vše je v pohodě, těším se na společné zážitky

Vladimír Coufal si s novým reprezentačním trenérem Ivanem Haškem vše osobně vyříkal a těší se na návrat do národního týmu. Obránce West Hamu to řekl v rozhovoru pro Canal+ Sport. Coufal byl v závěru kvalifikace na mistrovství Evropy spolu s Jakubem Brabcem a Janem Kuchtou kvůli návštěvě olomouckého podniku Belmondo vyřazen z reprezentace, kterou tehdy vedl Jaroslav Šilhavý.

Coufal má za sebou příjemné povídání s Haškem: Je velký sympaťák, vše je v pohodě, těším se na společné zážitky

Hašek se ujal národního týmu v lednu. "Byl se tady na nás podívat na utkání s Brentfordem. Po utkání jsme si sedli. Musím říct, že to bylo moc příjemné povídání, pan Hašek je velký sympaťák. Všechno je v pohodě, těším se na společné zážitky a zápasy. Doufám, že se nám podaří udělat dobrý výsledek na Euro. Ale hlavním cílem bude, abychom se po dlouhé době kvalifikovali na mistrovství světa," uvedl Coufal, jehož spoluhráčem ve West Hamu je reprezentační kapitán Tomáš Souček.

S Haškem mluvili také o listopadové aféře. "Je to všechno uzavřené," podotkl jednatřicetiletý bývalý hráč Liberce či Slavie. "Bude záležet na mých výkonech a herním vytížení, ale myslím si, že se mnou nemá žádný problém," dodal Coufal.

Sparta mezi evropskou elitou. Ale ve vyloučeních. Blikance plynoucí z emocí. Je to varování, říká Polom

West Ham v průběhu sezony uplatnil opci a prodloužil s ním smlouvu. "Byli jsme s klubem domluveni, že se opce uplatňovat nebude a místo toho se podepíše nová smlouva. Nakonec ji klub ale uplatnil. Teď se bavíme o nové smlouvě, dostal jsem nějaký návrh, který je ale za mě a naši stranu neakceptovatelný. Zatím mám smlouvu od tohoto léta ještě na další rok. Uvidíme, co přijde v létě," prohlásil čtyřicetinásobný reprezentant.

Jeho prioritou je ve West Hamu zůstat. "Jak já, tak moje rodina jsme v Londýně spokojení. Zvykl jsem si na klub, přesun s dětmi by nebyl nejjednodušší. Niky tady hraje fotbal, má tady svou školu. Natálka už teď taky. Mojí prioritou je zůstat v klubu, ale uvidíme, jak se to podaří vyřešit s tou smlouvou," řekl Coufal.

Krejčí má před sebou ve Spartě posledních pár měsíců: Slib, který jsem klubu dal, jsem splnil, mám čisté svědomí