PSG už ví, za koho chce v létě utrácet. Rýsuje se potencionální náhrada za Mbappého?

PSG se podle listu Telefoot připravuje na odchod své hvězdy Kyliana Mbappého, ale mezeru v týmu chce rychle zacelit další výraznou tváří současnosti. Do Parku Princů by mohla v létě zamířit portugalská hvězda ve službách AC Milán Rafael Leão.

PSG už ví, za koho chce v létě utrácet. Rýsuje se potencionální náhrada za Mbappého?

Čtyřiadvacetiletý mladík byl spojován s odchodem ze San Sira již v minulém roce, ale slavný italský klub měl utnout naděje všech zájemců podepsáním nového kontraktu do roku 2028. Stalo se tak ale nakonec jen na pár měsíců, protože kromě PSG si na portugalského reprezentanta brousí zoubky také Newcastle United.

ŽÁDNÁ STŘELA NA BRANKU, ŽÁDNÝ PROBLÉM. JSEM VELMI SPOKOJENÝ, ŠOKOVAL MAZZARRI

Milánské číslo 10 je v kurzu a jeho obdivovatele nemá podle informací Fichajes odrazovat ani výstupní klauzule ve výši 175 milionů eur. Ve prospěch PSG má hovořit pak i fakt, že Leão v minulosti spolupracoval s dnešním sportovním ředitelem PSG Luisem Campmosem v Lille.

Luis Enrique tak nepochybně hledá možnou náhradu za Kyliana Mbappého, který by mohl v létě opustit francouzskou metropoli. Leão se jeví jako zajímavá náhrada. Od roku 2019, kdy přišel do AC Milán, odehrál téměř 190 zápasů napříč všemi soutěžemi a pochlubit se může 49 góly a 42 asistencemi.

Foto: AC Milán