Po senzaci sahal i Newport, v FA Cupu jde ale dál družina Ten Haga. První zápas po oznámení konce Klopp zvládl

Ve čtvrtém kole FA Cupu Maidstone senzačně vyřadil Ipswich a k ještě větší senzaci měl nakročeno Newport. Na začátku druhé půle vyrovnal duel s Manchesterem United, Rudí ďáblové i díky prvním příspěvkům Antonyho ale postupují dále. Stejně tak Liverpool, který si s Norwichem poradil v poměru 5:2.

Jürgen Klopp se poprvé po svém oznámení konce na lavičce Liverpoolu objevil na Anfield Road a úvod utkání 4. kola FA Cupu proti Norwichi patřil k těm emotivnějším.

Poté už mohl sledovat poměrně pohodovou jízdu svého týmu, i když po brance Gibsona po rohovém kopu se chvíli zdálo, že by Reds mohli mít potíže. Zpět do vedení ale domácí poslal Darwin Núňez, náskok na začátku druhé půle navýšil Diogo Jota a po hodině už na 4:1 zvýšil střídající Virgil van Dijk.

Hostující Borja Sainz snížil, poslední tečku za duelem ale obstaral další Nizozemec, Ryan Gravenberch. Liverpool tak v domácím prostředí porazil Norwich 5:2 a stále může snít o triumfu ve čtyřech soutěžích.

IPSWICH SE BEZ BRANKÁŘE HLADKÉHO POSTARAL O SENZACI V ANGLICKÉM POHÁRU, VYPADL SE SOUPEŘEM Z ŠESTÉ LIGY

Na další senzaci v jednu chvíli sahal Newport z League Two. Ačkoliv Manchester United poměrně rychle dvakrát udeřil, na startu druhé pětačtyřicetiminutovky byl stav srovnán.

Vítězný gól vstřelil v 68. minuty Antony, který se tak v sezoně konečně střelecky prosadil. K tomu přidal i svou první asistenci v ročníku 2023/24 a byl vyhlášen hlavní hvězdou utkání.

Na vítězství 2:4 se gólem podíleli také Bruno Fernandes, Kobbie Mainoo a Rasmus Hojlund. I Rudí ďáblové tak postupují mezi šestnáct nejlepších, jednoduché střetnutí to ale pro hosty rozhodně nebylo.