Chelsea by mohla vyučovat, jak se hází miliony přes palubu. Taková tržní hodnota Caiceda klesla o pořádný balík

Během posledních přestupových oken jsme si již navykli na jeden prapodivný scénář, který praktikuje londýnská Chelsea. Masivně investovat do svého kádru a přivádět hráče za astronomické sumy. Kýžený efekt v podobě dobrých výsledků to však nepřináší a hráči v jejím područí spíše ztrácejí tržní hodnotu.

Chelsea by mohla vyučovat, jak se hází miliony přes palubu. Taková tržní hodnota Caiceda klesla o pořádný balík

Své by o tom mohl vyprávět ekvádorský talent Moisés Caicedo. Během své anabáze v Brightonu byl vnímán jako obrovská perspektiva, o kterou se ucházelo hned několik zvučných klubových značek. Mezi nimi byl i Liverpool, který nakonec neuspěl v boji s Blues, kteří za hráče uhradili masivních 115 milionů liber.

O své budoucnosti jsem se pořád ještě nerozhodl, přiznal Mbappé. Pro zbytek sezony má opravdu velkou motivaci

Jeho výkony na Stamford Bridge však ani zdaleka neodpovídají obrovské částce, za kterou byl podepsán. Dvaadvacetiletý defenzivní záložník dostal v právě probíhající sezóně příležitost již v jednadvaceti zápasech, ale zapůsobit nedokázal.

Podle informací Sport Bible mělo dojít k několika osobním schůzkám s koučem Mauriciem Pochettinem, na kterých mělo zaznít, co klub od hráče očekává. Když se ale podíváme nyní na portál Transfermarkt mapující tržní hodnoty hráčů, svítila u Caiceda cenovka 67,11 milionů liber, což je o 35 milionů liber méně, než měl tento hráč před přestupem do Chelsea.

Foto: Chelsea FC