Rashfordova oslava narozenin byla podle Ten Haga nepřijatelná, reprezentant Albionu se omluvil

Útočník Manchesteru United Marcus Rashford řádně naštval trenéra Erika ten Haga narozeninovou oslavou, kterou minulý týden uspořádal jen krátce po prohře 0:3 v derby s City. 

Rashfordova oslava narozenin byla podle Ten Haga nepřijatelná, reprezentant Albionu se omluvil

Nizozemský kouč takové chování označil na tiskové konferenci před víkendovým programem Premier League za nepřijatelné. S hráčem si prý o tom důrazně promluvil, k disciplinárním trestům ale sahat nehodlá.

Rashford měl narozeniny tento týden v úterý, už v neděli ale uspořádal předem plánovanou oslavu v exkluzivním manchesterském klubu. Jen několik hodin předtím ale se spoluhráči prohráli derby s rivaly z City. "Je to nepřijatelné. Řekl jsem mu to. On se omluvil a tím to končí," konstatoval Ten Hag.

Jedna chyba, které se dopustil mimo hřiště, ale podle trenéra neznamená, že hráče hned vyřadí z týmu. "Udělal jednu chybu. Jsem si ale jistý, že udělá všechno pro to, aby týmu pomohl, podal dobrý výkon a pomohl nám vyhrát," uzavřel kauzu před dnešní duelem s Fulhamem.

Do zápasu ale Rashford nakonec stejně nezasáhne, do hry ho nepustí zranění z tréninku. "Jel s námi, ale nepůjde to. Ráno byl na vyšetření, ale noha není úplně v pořádku. Není fit," řekl Ten Hag pro TNT Sports.

Tři útočníci, které má mít na svém lednovém nákupním seznamu v ofenzivě utrápený Manchester United

© England national football team