James místo Carvajala? Uzdravený kapitán Chelsea je pod dlouhodobým drobnohledem pozorovatelů Realu

Tohle se zřejmě Mauriciovi Pochettinovi líbit nebude. Real Madrid totiž podle informací Mundo Deportivo sleduje kapitána Chelsea Reece Jamese, na nějž by mohla přilétnout oficiální nabídka již v roce 2024.

James místo Carvajala? Uzdravený kapitán Chelsea je pod dlouhodobým drobnohledem pozorovatelů Realu

Sportovní úsek Bílého baletu má v dobře hodnoceném zadákovi vidět možnou dlouhodobou náhradu za Daniho Carvajala, jenž bude slavit v úvodu příštího roku již dvaatřicáté narozeniny a na San Bernabéu se stále těší poměrně velké důvěře.

Odchovanec Chelsea, který odehrál k tomuto datu v Premier League přesně 101 soubojů, se. nedávno vrátil do hry po dlouhodobém zranění.

Proti Brentfordu i Arsenalu už se však dostal na plac alespoň jako žolík a existuje naděje, že by do pondělního londýnského derby s Tottenhamem Hotspur už mohl jít jako opětovný člen základní sestavy.

Tři útočníci, které má mít na svém lednovém nákupním seznamu v ofenzivě utrápený Manchester United

Madridský gigant by měl znovu mít na tribuně své pozorovatele a na podání oficiální nabídky na reprezentanta Albionu se šestnácti mezinárodními starty by se nemuselo čekat příliš dlouho.

Stále teprve třiadvacetiletý mladík, který si jako náctiletý zahrál díky krátkodobému hostování ve Wiganu Athletic také Championship, má na Stamford Bridge smlouvu do roku 2028.

Na startu ročníku 2023/2023 si ho navíc kabina Blues zvolila novým kapitánem mužstva, což jeho loajalitu k šestinásobnému mistrovi země ještě nepochybně o něco zvýšilo.

Případné laso z nejúspěšnějšího klubu v historii Ligy mistrů by mu však mohlo zatočit hlavu a takové vábení se na první dobrou neodmítá. Transfermarkt.com uvádí u jeho jména tržní cenu 55 milionů eur.