Bayern by rád vyztužil střed zálohy. Svůj zrak upíná na Old Trafford, kde již v létě kroužil

Manchester United se nenalézá v optimálním rozpoložení. Na povrch vypluly spory v kabině a Sancho stěžující si na nizozemského stratéga Erika ten Haga byl odstaven ze hry. Rudí ďáblové se ale trápí i herně a o víkendu vykázali první domácí porážku, když na Old Trafford dostali nařezáno od Brightonu. V ostrovních médích se navíc spekuluje o tom, že skotský legionář Scott McTominay by mohl v nadcházejícím přestupovém okně zvednout kotvy.

Bayern by rád vyztužil střed zálohy. Svůj zrak upíná na Old Trafford, kde již v létě kroužil

Seagulls deklasovali na půdě Manchesteru United domácí 3:1, což bylo zdviženým varovným prstem před středeční bitvou v Allianz Aréně proti tamnímu Bayernu Mnichov v rámci Ligy mistrů. Bavorská mašina ale také nejede na plný plyn, což doložil páteční šlágr Bundesligy s Leverkusenem, kterým skončil smírně 2:2.

Bayern Mnichov si navíc brousí dlouhodobě zoubky na skotského záložníka Scotta McTominaye, který není Rudými ďábly příliš herně vytěžován. Podle listu Football Scotland se pokusí německý gigant v nadcházejícím přestupovém okně opět zkusit zvýšit šance na jeho zisk novou nabídkou na odkup.

McTominay byl váben změnit klubové barvy již během letošního letního okna. Mezi zájemci figuroval londýnský West Ham a právě Bayern, který však na Old Trafford se svými nabídkami neuspěl.  Pro samotného hráče bylo sobotní utkání jen tichou náplastí na herní vytížení, když dostal proti Brightonu důvěru v základní sestavě.

Na radaru bavorského mistra to však není jediné jméno, které by mohlo v zimě posílit kabinu kouče Thomase Tuchela. Předmětem zájmu má být také portugalský středopolař João Palhinha operující aktuálně ve Fulhamu.

BLÍŽÍ SE KE KONCI DALŠÍ MOURINHOVA TŘÍLETKA? PORTUGALSKÝ STRATÉG ZAČÍNÁ OPAKOVAT SVŮJ PŘEDEŠLÝ SCÉNÁŘ

Foto: Manchester United FC