Transferový boulevard: McTominay by mohl v Bayernu skončit místo Palhinhy, Isak z Newcastlu pak nahradit Lewu v Barceloně

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.

Transferový boulevard: McTominay by mohl v Bayernu skončit místo Palhinhy, Isak z Newcastlu pak nahradit Lewu v Barceloně

Mirror: Šestadvacetiletý skotský záložník Manchesteru United Scott McTominay je alternativním cílem Bayernu Mnichov, pokud se bavorskému týmu v lednu nepodaří získat osmadvacetiletého Portugalce Joaa Palhinha z Fulhamu

Fichajes: Barcelona si vytipovala třiadvacetiletého švédského útočníka Newcastlu United Alexandra Isaka jako náhradu za pětatřicetiletého polského útočníka Roberta Lewandowského. 

Sun: Sedmnáctiletý anglický útočník Sunderlandu Tom Watson je opět v hledáčku Nottinghamu Forest

Football Insider: Chelsea by musela dostat nadpozemskou nabídku, aby vůbec zvažovala prodej třiadvacetiletého anglického obránce Reece Jamese, který má být přestupovým cílem Realu Madrid. Hráč má totiž smlouvu do roku 2028. 

Sun: Manchester United, Arsenal a Liverpool sledují devatenáctiletého ofenzivního záložníka Red Bullu Salzburg Oscara Gloucha.

Teamtalk: Chelsea stále sní o tom, že sto dvacet milionů liber bude dostatečná suma na vyřešení otázky jejího hrotu a podaří se jí za tyto peníze přivést z Neapole čtyřiadvacetiletého nigerijského útočníka Victora Osimhena.

Hard Tackle: Arsenal zvažuje, že se v lednu v rámci snahy o doplnění svojí záložní řady obrátí na svého rivala z Tottenhamu a pokusí se získat sedmadvacetiletého malijského středopolaře Yvese Bissoumu.

Sun:  Brighton před lednovým přestupovým obdobím chystá nový pokus na zisk devatenáctiletého argentinského levého obránce Boca Juniors Valentina Barca.