Transferový boulevard: United neuspěli s nabídkou na Hojlunda, Havertz nejlépe placený Gunner

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: United neuspěli s nabídkou na Hojlunda, Havertz nejlépe placený Gunner

Corriere dello sport: Nabídka Manchester United ve výši třiceti milionů liber za dvacetiletého dánského útočníka Rasmuse Hojlunda byla odmítnuta Atalantou Bergamo.

Mail: Generální ředitel Interu Milán Beppe Marotta potvrdil zájem Manchesteru United o podpis sedmadvacetiletého kamerunského brankáře Andreho Onanu. Pokud by tento obchod nevyšel, United jako zálohu mají vytipovaného pěadvacetiletého nizozemského brankáře Feyenoordu Justina Bijlowa.

Bild: Čtyřiadvacetiletý německý útočník Kai Havertz se po příchodu z Chelsea stal nejlépe placeným hráčem Arsenalu s ročním příjmem sedmnáct milionů liber.

Sky Sport Italia: Kouč Tottenhamu Ange Postecoglou žádá, aby se devatenáctiletétý levý bek Destiny Udogie v létě vrátil ze svého hostování v Udinese do Lonýdna.

Bild: Liverpool má velký zájem o osmnáctiletého německu útočníka Mainzu Nelsona Weipera, nicméně bundesligový klub preferuje hráče dál rozvíjet a hodlá ho v budoucnu prodat za sumu odpovídající pětačtyřiceti milionům liber.

Sport: Dvaadvacetiletý francouzský obránce Chelsea Wesley Fofana má nabídku na přestup do Bayernu Mnichov, a to pouhý rok po svém příchodu z Leicesteru.

Manchester Evening News: Manchester United pravděpodobně nebude mít zájem prodloužit působení devětadvacetiletého rakouského záložníka Marcela Sabitzera a třicetiletého nizozemského útočníka Wouta Weghorsta poté, co jim v pátek skončilo hostování.

Sun: AS Řím zvažuje možnost přivést na hostování jedenadvacetiletého útočníka Manchesteru United Masona Greenwooda.