Transferový boulevard: PSG se stále nevzdala naděje na Silvu, United chtějí pořešit hrot Taremim

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: PSG se stále nevzdala naděje na Silvu, United chtějí pořešit hrot Taremim

90min: Nový kouč PSG Luis Enrique označil pro sportovní vedení klubu jako prioritu letních přestupů získání osmadvacetiletého portugalského křídelníka Bernarda Silvu z Manchesteru City

Jornal de Noticias: Manchester United dále řeší problematiku hrotového útočníka a aktuálně usiluje o třicetiletého íránského útočníka Porta Mehdiho Taremiho. 

Marca: Chelsea souhlasila s volným transferem třiatřicetiletého španělského obránce Cesara Azpilicuety do Atlétika Madrid. 

90min: Chelsea se rovněž blíží dohodě s Interem Milán o trvalém přestupu třicetiletého belgického útočníka Romela Lukakua.

Sun: Trenér AS Řím José Mourinho by rád podepsal svého bývalého svěřence z Manchesteru United, třicetiletého  brazilského záložníka Freda.

Mirror: Chelsea zintenzivní své úsilí o zisk jedenadvacetiletého ekvádorského záložníka Moisese Caiceda a věří, že by se s Brightonem mohla dohodnou na částce kolem osmdesáti milionů liber. 

Standard: Čtyřiatřicetiletý ofenzivní záložník Fulhamu Willian odmítl nabídku Cottagers na roční prodloužení smlouvy a aktivně hledá jiné nabídky z Premier League. 

ESPN: Manchester City nechá v létě odejít Zacka Steffena, přičemž zájem o osmadvacetiletého amerického brankáře projevil Leicester.