Kratochvíl má poškozené vazy, Jablonci může chybět do konce sezony

Miloš Kratochvíl by mohl fotbalistům Jablonce chybět až do konce sezony. Šestadvacetiletý středopolař si poškodil vazy v kolenu. Delší pauza čeká i dalšího záložníka Tomáše Malínského. Čtrnáctý celek prvoligové tabulky o tom informoval na svém webu.

Kratochvíl se v sobotním utkání proti Zlínu (2:2) zranil při souboji s Antonínem Fantišem a krátce před poločasovou přestávkou musel vystřídat.

Vyšetření potvrdilo původní obavy. Rodák z Karlových Varů v této ligové sezoně odehrál 16 zápasů, vstřelil jeden gól a přidal dvě asistence.

Jednatřicetiletý Malínský podstoupil opětovnou operaci kolenní chrupavky. V aktuálním ročníku nejvyšší soutěže na podzim zasáhnul do osmi zápasů, střelecky se neprosadil.