Oboustranná výpomoc? Maguire by mohl jaro strávit mimo Old Trafford

V kádru anglické reprezentace byste aktuálně asi nenalezli více kontroverzní jméno než Harry Maguire. Devětadvacetiletý stoper měl být obrovskou posilou nejen pro národní barvy, ale i pro Rudé ďábly, kam v roce 2019 zamířil z Leicesteru City. Jak ta pohádka pokračovala dál, asi všichni víme, ale důležité je zmínit to, že tento střední obránce by mohl jaro strávit mimo Old Trafford.

Oboustranná výpomoc? Maguire by mohl jaro strávit mimo Old Trafford

U fanoušků Manchesteru United to má asi více než jen nahnuté, neboť jeho průměrné výkony stály v mnoha případech celý tým důležité body. V anglické reprezentaci to také není podtržená jednička s hvězdičkou, ale kouč Gareth Soughgate nad ním drží ochrannou ruku.

Jenže nizozemský stratég Erik ten Hag už s ním takové pochopení nemá a vše nasvědčuje tomu, že jeho dny na Old Traffod se krátí. Dle informací listu Mirror je ve hře jarní hostování ve West Hamu, v létě pak jednání, zda není čas na definitivní sbohem.

Pokud jde o Kladiváře, těm by se jeho přítomnost v kabině a hrací ploše hodila. West Ham se ocitá ve výsledkové krizi a děsí jej možnost sestupu, proto se posílit defenzivu přímo nabízí. Na stole podle listu Mirror leží nabídka na hostování do konce sezóny, v případě osvědčení by se mohlo jednat i o trvalém přesunu.

CASEMIRO NEJUŽITEČNĚJŠÍ POSILOU, ARSENAL JEŠTĚ POTKÁ ZÁDRHEL, TVRDÍ VE SVÉM BLOGU KALAS Z BRISTOLU CITY