Nová výzva pro Tuchela? Jednou z možností je návrat do Londýna, tou druhou pak LaLiga

Situace londýnské Chelsea v této situace není rozhodně závidihodná. Změna trenéra, početná marodka, stále se nedostavující výsledky. Asi můžeme jen spekulovat, zda by vývoj byl podobný jako nyní, i kdyby německý stratég Thomas Tuchel zůstal u kormidla. O svou budoucnost se však tento devětačtyřicetiletý kouč zřejmě bát nemusí.

Nová výzva pro Tuchela? Jednou z možností je návrat do Londýna, tou druhou pak LaLiga

Fanoušci Blus jsou nespokojeni s prací aktuálního stratéga Grahama Pottera a v hledišti se už ozvalo i volání po jeho předchůdci. Návrat Tuchela na Stamford Bridge je jen těžko představitelný i na rozdílný pohled na vize a práci s týmem mezi tímto trenérem a vedení. Vždyť právě takto byl pojmenován hlavní důvod jeho odvolání.

Jako sůl v otevřené ráně by mohl být jeho návrat do Londýna, jen ke konkurenčnímu Tottenhamu. Antonio Conte si musí svůj flek v nadcházejících týdnech obhájit a jisté je jen to, že i pod ním se trenérské křeslo povážlivě kýve.

Tuchel podle informací Evening Standard projevil zájem o práci u Spurs, pokud Conte skutečně o místo přijde. S ohledem na výsledky je pod tlakem, smlouvu má u Kohoutů jen do konce sezóny. Dalším potencionálním kandidátem je ale také Atlético Madrid, které by po dlouhých letech věrné služby mohlo dát sbohem Diegu Simeonovi.