Weghorst je připraven: Mám tu nedokončenou práci, říká

Zatímco Anthony Martial bude v dohrávce na půdě Crystal Palace pravděpodobně chybět, nová posila Wout Weghorst je připravena nastoupit. A nizozemský útočník by se rád co nejdříve ukázal v tom nejlepším světle. 

Weghorst je připraven: Mám tu nedokončenou práci, říká

Anthony Martial má zdravotní potíže a jeho start je v Londýně v rámci 7. kola nejistý. Místo něj by se mohl na trávníku Crystal Palace objevit nizozemský útočník Wout Weghorst.

Po vynikajících sezónách v Alkmaaru a Wolfsburgu chtěl Weghorst zazářit i v Premier League, loňský ročník se mu ovšem v dresu Burnley nepovedl. Za polovinu sezóny stihl odehrát dvacet utkání, vstřelil ale jen dvě branky a svému týmu k udržení nepomohl.

Letos tak odešel na hostování do Besiktase, kde se znovu stal obávaným kanonýrem. A neopomínejme ani vynikající čtvrtfinále světového šampionátu proti Argentině.

"Napoprvé to nevyšlo, jak jsem doufal. Nyní jsem hladový a chci ukázat, že mohu pomoci týmu. Myslím si, že jsem na opravdu dobré cestě. Má mise v Anglii neskončila," řekl pro klubový web United.

"Posledních pár týdnů a měsíců se to v Manchesteru opravdu vyvíjí pozitivně a já bych k tomu rád přispěl. Chci ze sebe dát to nejlepší a vše klubu, budu se tak snažit být součástí tohoto úspěšného směru, kterým se klub ubírá," zmínil Nizozemec poté, co sledoval působivý obrat v manchesterském derby.

Na půdě Crystal Palace bude Erik ten Hag usilovat o desáté vítězství v řadě ve všech soutěžích a Weghorst by k tomu rád pomohl. "Jsem schopen toho, co manažer požaduje. Je to můj způsob hry, kterým chce ten Hag hrát. Chce hrát agresivně a vysoko, snažit se být ihned u ztraceného míče a co nejdříve jej získat. Myslím, že v tom skutečně mohu pomoci," uzavřel Wout Weghorst.