Ohřátí jen na dva prstíky. Sterling by mohl po pouhém roce v Chelsea měnit klubové barvy

Byl příchod osmadvacetiletého anglického reprezentanta Raheema Sterlinga na Stamford Bridge dobrým tahem? Tuto otázku si již několikrát položili nejen ostrovní experti, ale i samotné vedení Chelsea či její fanoušci. Letní podpis z Manchesteru City sice ukázal jistý potenciál, ale zároveň se na jeho efektivitě podepsala výkonnost a forma celého týmu. Co ale dál? Větří i sám hráč lepší zítřky nebo raději skočí přes palubu?

Ohřátí jen na dva prstíky. Sterling by mohl po pouhém roce v Chelsea měnit klubové barvy

Mnohonásobný anglický reprezentant s minulostí v Liverpoolu a Manchesteru City svou kvalitu bezesporu má, jen ho aktuální sezóna nezastihla v příliš oslnivé formě. Londýnská Chelsea se v koncovce trápí, na vině je i početná marodka a nabízí se otázka, zda po trenérské změně nemá nový stratég plány kabinu výrazně obměnit. Jisté signály tu totiž jsou.

Chelsea údajně podle webu Fichajes zahrnula hráče na listinu hráčů na prodej, ale důležitou roli sehraje také jeho vyslovení, zda by chtěl v Londýně pokračovat. V případě shody, že budoucnost leží skutečně jinde, se nabízí laso od velmi atraktivního zájemce.

Britská média typu The Sun nebo Daily Mail spekulují o částce 50 milionů liber, která by garantovala jeho uvolnění. Bílý balet hledá posilu na pozici pravého křídla a s možným angažováním Sterlinga souhlasil také italský stratég Carlo Ancelotti.