Transferový boulevard: Další jména na radaru Chelsea, Keita odejde z Liverpoolu v létě zadarmo

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.    

Transferový boulevard: Další jména na radaru Chelsea, Keita odejde z Liverpoolu v létě zadarmo

ESPN: Chelsea stále nekončí s aktivitou na přestupovém trhu a aktuálně oslovila PSV Eindhoven s nabídkou 26,5 milionů liber za dvacetiletého křídelníka Noniho Maduekeho, který je odchovancem Tottenhamu a nyní i reprezentant Anglie do 21 let. 

Football Insider: Liverpool ukončil jednání o smlouvě se záložníkem Nabym Keitou a nechá sedmadvacetiletého guinejského reprezentanta v létě odejít zdarma.

Guardian: West Ham měl odmítnout pustit jamajského útočníka Michaela Antonia na hostování do konce sezóny do Chelsea.

Football Insider: Julen Lopetegui má pro Wolverhampton vytipované v Premier League dva střední obránce. A pokud se jim nepodaří přívést dvaatřicetiletého Craiga Dawsona z West Hamu, pak se plánuje obrátit na o tři roky mladšího Jamaala Lascellese z Newcastlu.

90min: Nottingham Forest je blíží dohodě s brazilským Palmeiras ohledně přestupu jedenadvacetiletého záložníka Danila.

Sun: Bournemouth si v anglickém Championshipu vyhlídl třiadvacetiletého ghanského útočníka Antoina Semenya z Bristolu City a chystá balíček, jehož součástí by měla být i nabídka platu ve výši padesát tisíc liber týdně.

Sun: Southampton si vyhlédl dva přestupové cíle v akademii Manchesteru City a chtěl by během ledna podepsat devatenáctiletého anglického záložníka Kiana Breckina a o rok mladšího portugalského křídelníka Carlose Borgese. 

Express: Arsenal, který podle všeho přijde o svůj dlouhodobý přestupový cíl v podobě ukrajinského křídelníka Mykhaila Mudryka, který míří do Chelsea, se ve zbytku přestupového okna zaměří na své letní cíle v podobě Yeremyho Piny a Moussy Diabyho z Villarrealu, respektive Bayeru Leverkusen.