Transferový boulevard: Liverpool a Spurs mají v notýscích Palhinhu, Raphinha napodruhé do Arsenalu?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Liverpool a Spurs mají v notýscích Palhinhu, Raphinha napodruhé do Arsenalu?

Givemesport: Newcastle údajně připravuje vysokou finanční nabídku Manchesteru United na šestadvacetiletého skotského záložníka Scotta McTominaye.

Teamtalk: Tottenham v následujících dnech odstartuje jednání s agentem Piera Hincapieho o jeho přesunu do Anglie. Ekvádorský reprezentant hrající za Leverkusen by mohl Daniela Levyho přijít na 38 milionů eur.

Sun: Leicester City měl kontaktovat Fiorentinu, aby s ní projednal možný přestup argentinského křídelníka Nicolase Gonzáleze za 28 milionů eur.

Mail: Fulham plánuje nabídnout manažerovi Marcu Silvovi novou smlouvu, aby si zajistil dlouhodobou spolupráci po Silvově participaci na působivém návratu klubu do Premier League.

Express: Liverpool a Tottenham Hotspur si údajně vyhlédli záložníka Fulhamu Joaa Palhinha a v letním přestupovém okně se jej i Cottagers pokusí přesvědčit k realizaci přestupu.

Sky Italia: Antonio Conte bude informovat zájemce o Papeho Sarra, který na podzim hrál v Serii A za Salernitanu, že záložník Tottenhamu už není k dispozici na hostování.

Marca: Atletico Madrid chce Pierru-Emericku Aubameyangovi nabídnout exit z noční můry v Chelsea a přivést jej zpět do Španělska.

Sun: Manchester United hodlá pro letní přestupové okno vytyčit jako hlavní přestupové cíle hrotové útočníky Goncala Ramose z Benficy Lisabon a Mohameda Kuduse z Ajaxu.

Express: Arsenal by mohl mít druhou šanci podepsat křídelníka Barcelony Rafinhu poté, co v létě tehdejší hráč Leedsu upřednostnil nabídku z katalánské metropole před tou z Londýna.