Jak se Boehly dívá na současnou krizi Chelsea a co řekl na adresu trenéra Pottera?

Chelsea i po mohutném letním posílení obývá jen klidné vody středu tabulky, se kterými rozhodně nepočítala. Výsledkovou krizi odnesl již bývalý kouč Thomas Tuchel a dle některých informací by své místo neměl mít jisté ani jeho nástupce Graham Potter.

Jak se Boehly dívá na současnou krizi Chelsea a co řekl na adresu trenéra Pottera?

Pod Potterovým vedením se Blues nezvedli, ba naopak se potopili ještě o něco níže. Jako by jeho mužstvu chyběl jasný směr, kterým se má vydat. Některá britská media v čele s deníkem Daily Mail dokonce hlásí, že by Pottera mohl nejpozději v létě nahradit někdo zkušenější, na což se rozhodl zareagovat vlastník Todd Boehly.

„Situace je taková, že se pořád chceme zlepšovat, dokud nedosáhneme cíle, který nám všem bude vyhovovat. Se současnou situací není nikdo spokojený, ale chápeme, že jsme uprostřed nějakého procesu, který se nevyřeší ze dne na den. Graham Potter má moji plnou důvěru, sám jsem si ho vybral,“ okomentoval velmi stručně pro kanál ESPN Boehly.

Že Boehly hodlá aktuální situaci změnit, tomu nám jsou důkazem nedávná slova záložníka Jorginha, který se svěřil serveru Sky Sports.

„Co je třeba přiznat, nikdy v životě jsem neviděl člověka s takovým zápalem pro úspěch, jako má Boehly. Z něho ten elán vyloženě srší. Chce mít to absolutně nejlepší mužstvo na světě, za což ho cením, protože jde příkladem ostatním majitelům fotbalových klubů. Fanoušci za jeho příchod musí být skutečně rádi,“ řekl Jorginho. Zároveň poodhalil, že se pro něho na Stamford Bridge rýsuje nová smlouva.

„Každopádně jsem vděčný i za jeho volbu, že do týmu povolal trenéra Grahama Pottera. Je vidět, že to je ambiciózní člověk, který ví, co se od něho očekává a on ty nároky potom umí přenést na nás. Chápeme, že teď nehrajeme podle našich možností, ale slibuji vám, že se to už brzy změní. Jsme na začátku nové éry, která bude velkolepá. Těšte se, protože fakt bude na co,“ lákal Jorginho fanoušky na velké změny, které zahrnují jak bohaté přestupové investice, tak i výstavbu stadionu.