Ancelottiho budoucnost? Ani sám Real netuší, proto má tajné eso v rukávu

Carlo Ancelotti se nechal slyšet, že by rád ukončil svou kariéru na naprostém vrcholu. A sám si neumí představit větší klub, než je Real Madrid. Bude tedy tato sezona jeho poslední?

Ancelottiho budoucnost? Ani sám Real netuší, proto má tajné eso v rukávu

V červnu oslaví své čtyřiašedesáté narozeniny a doposud se neví, zdali povede Bílý balet i v příštím ročníku. Mezi fanoušky převládá názor, že by mohl, ale oficiálně to potvrzené nikde není.

Jelikož nejistota panuje i v řadách vedení, měl se prezident klubu Florentino Pérez nechat informovat o dostupnosti Thomase Tuchela, zdali by byl ochotný kormidlo převzít po Ancelottim.

„Budoucnost Carla Ancelottiho stále není jasná. Ačkoliv by si vedení přálo, aby trenér ve své pozici setrval, on sám jim své slovo nedal. Není vyloučeno, že naplní svůj slib, zakončí kariéru na vrcholu a půjde se věnovat rodině,“ píše deník Fichajes.

„S ohledem na tuto nejistotu byl osloven Thomas Tuchel, kterého monitoruje i londýnský West Ham. Předpokládáme, že na jaře budeme vědět více,“ znělo v prohlášení španělského deníku.

Thomas Tuchel v minulosti vedl Dortmund, PSG i Chelsea. Pyšní se ofenzivním fotbalovým stylem a mnozí ho řadí mezi trenérskou elitu. V PSG, kde je na manažera vyvíjen extra velký tlak vyhrát Ligu mistrů, jeho schopnosti ovšem neocenili a z Chelsea jej propustili po špatném vstupu do sezony 2022/23. Momentálně je bez angažmá a i když se k němu nějaké nabídky jistě dostávají, určitě by je v případě zájmu Realu všechny odmítl.