Transferový boulevard: Koho chce Allegri od Arsenalu za Vlahoviče? Adams na Elland Road? Elanga do Evertonu?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Koho chce Allegri od Arsenalu za Vlahoviče? Adams na Elland Road? Elanga do Evertonu?

Express: Arsenal by se mohl dočkat podpisu pětadvacetiletého záložníka Leicesteru City a Belgie Youriho Tielemanse, když Lišky začaly realizovat kroky k získání náhrady v podobě o tři roky mladšího marockého středopoloaře Azzedineho Ounahiho, který hraje za Angers. Za Maročana v první fázi nabídly 22 milionů eur.

Football Insider: Everton projevil zájem o dvacetiletého švédského křídelníka Manchesteru United Anthonyho Elangu. 

Media Foot: Jednadvacetiletého záložníka Borussie Monchengladbach Kouadia Koneho, kterého má mít vyhlédnutého Newcastle United, aktuálně kontaktovala konkurence v podobě francouzského gigantu Paris St-Germain. 

Give Me Sport: Leeds United si vyhlédl útočníka Southamptonu Che Adamse a šestadvacetiletý Skot by se podle prvních informací přesunu na Elland Road nebránil.

Sun: Devatenáctiletý záložník Manchesteru United Hannibal Mejbri, aktuálně na hostování v Birmingham City, má být na seznamu vyhlídnutých přestupových cílů francouzského Marseille. United na druhou stranu vstoupili do souboje o supertalent Sunderlandu v podobě ofenzivního záložníka Chrise Rigga.

Express: Dva roky poté, co “anglický Messi” Marcus Edward opustil White Hart Lane zvažuje Tottenham možnost, že by svůj talent vykoupil ze Sportingu Lisabon a přivedl jej zpátky do Anglie.

Daily Record: Southampton a Newcastle United intenzivně skautují šestnáctiletého středního útočníka Roryho MacLeoda z Dundee United.

Calciomercato: Manažer Juventusu Max Allegri měl přijít s odvážným nápadem a po Arsenalu jako protihodnotu do obchodu s Gunners poptávaným srbským útočníkem Dušanem Vlahovičem žádá anglický supertalent Buyaka Saku.