Benzema: Jsem vážně zklamán. Já Ronaldovi ke Zlatému míči vždy gratuloval, on mně ne

Cristiano Ronaldo nezažívá zrovna nejlepší období svého života, a možná proto si nevzpomněl na svého bývalého týmového kolegu, kterému se nedávno poštěstilo vyhrát velmi prestižní ocenění Zlatého míče.

Benzema: Jsem vážně zklamán. Já Ronaldovi ke Zlatému míči vždy gratuloval, on mně ne

Přátelé by se měli navzájem podporovat a když v minulosti Cristiano Ronaldo Zlatý míč vyhrál, Karim Benzema s ním tento úspěch vždy sdílel. Když se ale po letech role prohodily, tak Cristiano svému kolegovi tuto laskavost neoplatil… A to pak člověka zamrzí.

„Nebudu vám lhát, vážně mě to zklamalo,“ popsal Benzema pro server TALKsport své pocity. „Já Ronaldovi k takovému úspěchu vždy gratuloval, on mně doposud ale ještě ne,“ podotkl se sklopenou hlavou.

Přitom se jedná o největší úspěch jeho kariéry. „Z toho osobního hlediska ano. Z toho týmového hlediska mě těší každá trofej, kterou jsme s Realem vyhráli. Člověk tvrdě pracuje, i když není zcela fit,“ poukazoval, že člověk ve svém životě nemá nic zadarmo. Naopak si každá činnost žádá spoustu odříkání a sebeobětování.

Blahopřání ovšem vyloženě vyžadovat nebude. „Jsme lidé a všichni máme nějaké povinnosti. Já na žádných gratulacích rozhodně netrvám. Pouze jste se mě zeptali a já vám upřímně odpověděl, že mi Ronaldo nepoblahopřál. Neberu si to ale nějak osobně. Je to tak, jak to je,“ dodal elitní francouzský útočník, který se nám představí na MS v Kataru.