Legendy českého fotbalu se spojily, aby podpořily další školy Happy Hearts v Nepálu a v Mexiku

Některé děti se v těchto zemích stále nemohou vrátit do bezpečných škol. A to přesto, že od zemětřesení uplynulo již několik let. My můžeme společně změnit jejich budoucnost k lepšímu.  A jak? Postavíme jim novou školu.

Legendy českého fotbalu se spojily, aby podpořily další školy Happy Hearts v Nepálu a v Mexiku

Propojení Nadačního fondu Happy Hearts Czech a módní značky Be Unique

Be Unique a Happy Hearts Czech, říkáte si, co mají společného? Ve skutečnosti je toho mnohem víc, než se může na první pohled zdát.

Za oběma stojí  ženy, které spojuje přátelství, radost ze života, barvy, osobitý styl, empatie, ale co nejdůležitější - obě pomáhají druhým. Mluvíme zde o modelce, filantropce a spoluzakladatelce Nadačního fodnu Happy Hearts Czech Karolíně Bosákové a podnikatelce Radce Barankové, která je průkopníkem unikátní módní značy v České republice. 

Karolína pomáhá stavět školy od své osobní zkušenosti s tsunami v roce 2004. Od té doby pomohla obnovit 15 zničenýcg škol na Haiti, v Nepálu a v Mexiku. Do těchto bezpečných škol chodí chodí nyní více než 2000 dětí. Před 14 dny se vrátila z Mexika, kde jsme předávali nejnovější dokončenou mateřskou školku dětem a místní komunitě. 

Naši patroni by Vás rádi vyzvali, abyste společně s nimi podpořili tyto děti. Můžete to udělat koupí bundy z limitované kolekce, nebo zasláním finančního daru NF Happy Hearts. 

Projekt podporují Jan Koller, Patrik Berger, Milan Baroš, Tomáš Ujfaluši, Tomáš Rosický, Karel Poborský, Tomáš Sivok a Vladimír Šmicer.

Vy získáte sportovní budou s originálním podpisem vaší oblíbené fotbalové legendy a jejím nákupem podpoříte naše děti minimální částkou 2000 Kč. 

Děkujeme, že nám pomáháte měnit životy dětí k lepšímu. 

Proč projekt podporují? 

Radka Baránková, zakladatelka značky Be Unique: “S ředitelkou Happy Hearts Karolínou nás spojuje mnohaleté přátelství, radost ze života, barvy, osobitý styl, empatie, ale co nejdůležitější - ochota pomáhat druhým. Sleduji dlouho její práci v zemích, které zasáhne přírodní katastrofa. Vidím, jak nové školy pomáhají mnoha dětem a chtěla jsem také pomoci. Budu moc ráda, když se ke mně připojíte a pomůžete nám společně vybrat peníze na další školu.” 

Patrik Berger:  “Pro děti cokoliv na světě.”

Tomáš Sivok:  “Když dostanete šanci, tak na ni musíte být připraveni. To platí ve sportu, ale i v životě. Vzdělání nám dává šanci na lepší budoucnost.” 

Jan Koller: “Děti jsou naše budoucnost a my bychom se měli postarat o to, aby pro ně bylo vzdělání dostupné.”

Tomáš Ujfaluši: “Rád si zahraju fotbal, když to může pomoci dětem, které naši pomoc potřebují.

Vladimír Šmicer: “Jsem sám pořád dítě! A podpořit vzdělání dětí je pro mě přirozená volba.”

Více o Nadačním fondu Happy Hearts si můžete přečíst zde.

Zdroj foto: Petr Kozlík