Priske nehodlá dát Krejčímu sbohem: Musí tu zůstat. Budu o tom mluvit jak s ním, tak s Rosickým

Po krachu v pražském derby měli dva týdny na přípravu na další klíčový zápas této sezóny. V sobotu večer se postavili v Doosan Aréně mistrovské Plzni a nakonec se domů vraceli se ziskem tří bodů za jednobrankovou výhru po trefě Pavelky. Dánský kouč Brian Priske ale aktuálně řeší i setrvání defenzivního záložníka Ladislava Krejčího, který je prý tým nesmírně důležitý.

Priske nehodlá dát Krejčímu sbohem: Musí tu zůstat. Budu o tom mluvit jak s ním, tak s Rosickým

Třiadvacetiletý defenzivní štít toho zatím v aktuálním ročníku FORTUNA:LIGY příliš nenahrál, což však neznamená, že by si Sparta mohla dovolit hodit jej přes palubu. Ve dvou ligových startech si Krejčí připsal dva přesné zásahy a již před sezónou byl zvolen do funkce kapitána.

V posledních dnech vyplula na povrch informace, že by reprezentační záložník mohl již během zimního přestupového okna okusit své první zahraniční angažmá a jeho jméno bylo spojováno především s nizozemským Feyenoordem Rotterdam. Na Letné o jeho uvolnění ale zatím nechtějí slyšet.

„Láďa Krejčí tu musí zůstat. Budu o tom mluvit jak s ním, tak s Tomášem Rosickým. Potřebujeme ho tu, je důležitý pro náš styl i ambice, které máme jako tým. Věřím proto, že tu s námi bude i po zimní přestávce. Co se týče jeho zdravotního stavu, je skoro zdravý, ale musíme ještě zvážit, zda nastoupí již ve středu proti Slovácku,“ nechal se slyšet dánský kouč Priske na adresu jednoho ze svých svěřenců.