Katalánci chystají další zkoušku loajality v kabině Villarrealu. A kdo je v záloze, když bude lov neúspěšný?

Barcelona podle spekulací uvedených na portálu Fichajes znovu pokouší štěstí ve snaze zlákat argentinského o bránce Juana Foytha do svých řad. Katalánci chystají další zkoušku loajality v kabině Villarrealu během lednového okna, a pokud tento cíl nedopadne úspěšně, v záloze mají ještě jméno operující na Old Trafford.

Katalánci chystají další zkoušku loajality v kabině Villarrealu. A kdo je v záloze, když bude lov neúspěšný?

Čtyřiadvacetiletý argentinský internacionál měl být pokoušen ze strany Blaugrana již během léta, problémem je ale výše jeho výstupní klauzule ve smlouvě, která činí rovných 42 milionů eur. Žlutá ponorka vnímá, že se Foyth etabloval do klíčové tváře týmu a  jen nerada by se smiřovala s jeho absencí.

Odchovanec Estudiantes působil v minulosti na Ostrovech v Tottenhamu, kde však příliš velkou díru do světa neudělal. Až následné hostování ve Villarrealu přetavené v trvalý přestup znamenalo zásadní milník v jeho kariéře. V posledních dvou sezónách je Foyth vnímán jako jeden z nejspolehlivějších obránců La Ligy.

Barcelona byla jeho zisku v létě velmi blízko, ale nakonec to byla právě výstupní klauzule, která celý přesun zhatila. Argentinský obránce projevil zájem přesunout se na Camp Nou, kde nakonec museli podepsat Héctor Bellerín. Toho však váže se známou značkou jen roční kontrakt a vedení hledá dlouhodobou variantu. Pokud by vábení Foytha opět nevyšlo, ve hře je ještě Diogo Dalot z Manchesteru United.