Trenérské křeslo se kýve a Reds se rozhlíží: Pět adeptů na post, který zatím náleží Kloppovi

Během posledních sedmi let zanechal německý stratég Jürgen Klopp na Anfield Road neotřesitelné dědictví. Bývalý manažer Borussie Dortmund dokázal dovést Liverpool po letech k půstu k celé řadě mistrovských trofejí, za což se stal hrdinou a miláčkem fanoušků. Letošní sezóna však nevychází podle představ a na vině je nejen početná marodka. Pokud se věci v nadcházejících týdnech nezmění k lepšímu, může být vedení klubu nuceno učinit ráznou změnu. Trenérské křeslo se kýve a Reds se údajně již rozhlíží. Podívejme se na pět adeptů na post Kloppa podle britského listu Daily Mail.

Trenérské křeslo se kýve a Reds se rozhlíží: Pět adeptů na post, který zatím náleží Kloppovi

5) Zinedine Zidane

Od rozvázání spolupráce s Realem Madrid se nové manažerské role zatím neujal. Trojnásobný vítěz Ligy mistrů a dvojnásobný vítěz La Ligy byl v létě silně spojován s Paris Saint-Germain, ale tento krok se nakonec neuskutečnil.

Při oslavě svých padesátých narozenin Zidane prozradil svůj sen vést francouzský národní výběr, ale i tyto ambice musely být odloženy na později. Pokud by se rozhodl změnit svůj postoj a zkusit to u dalšího klubu, mohl by být Liverpool ideální destinací.

Foto: instagram.com/realmadrid