Trojlístek zámožných adres, které by mohly odstartovat námluvy s Mbappém již během ledna

Zrak mnohých se již postupně zaměřuje na blížící se světový šampionát v Kataru, ale na klubové scéně se toho stále děje nemálo. Kromě ligových soutěží probíhá i Liga mistrů, Evropská liga či Konferenční liga. Tradiční přestupové spekulace vystřídaly po celé Evropě zvěsti o možném odchodu francouzského útočníka Kyliana Mbappého z PSG. Dojít by k tomu mohlo již během ledna a britský list The Sun dokonce jmenoval trojici zámožných adres, která by mohla tuto hvězdu současnosti skutečně zlákat do svých služeb.

2) Manchester City

Jeden z mála klubů na mapě starého kontinentu, který může sebevědomě ukázat na některého z hráčů a poté jej i bez ohledu na cenovku podepsat. Citizens v minulosti o Mbappého zájem projevili a mají finanční sílu, aby mohli tuto hvězdu odlovit i nyní.

Hlavní palebnou silou na Etihad Stadium je letní posila Erling Haaland, který v devíti zápasech aktuálního ročníku Premier League zaznamenal neuvěřitelných 15 přesných zásahů. Ještě donedávna se na Ostrovech spekulovalo o příchodu Rafaela Leãa. Portugalský mladík zažívá raketový vzestup v barvách AC Milán a jeho jméno je taktéž spojováno s celou řadou zvučných obdivovatelů.

Foto: instagram.com/psg